Domácí lázeňská péče

Lázně a přírodní léčivé zdroje jsou využívány od nepaměti. Česká republika má v této oblasti několikasetletou tradici a přispěla k mezinárodnímu rozvoji lázeňství. Do českých lázní se sjížděly významné osobnosti, jako například car Petr Veliký, hudební skladatelé W. A. Mozart a L van Beethowen a další

Lázeňství není ale jen o léčení neduhů. Slouží také k relaxaci, duševní rekonvalescenci a také zprostředkovaně možnost kulturního a společenského vyžití. A proto návštěva lázní a wellness center již není výsadou, ale doporučenou součástí péče o zdraví pro každého, bez ohledu na věk a kondici.

Jenže… Aktuální situace a protipandemická opatření nám už rok nedovolují odjet se nechat hýčkat. Přitom naše tělo nemládne, proces stárnutí se s příchodem pandemie nezastavil a bolesti také neubývají. O psychické pohodě také nemůže být zdaleka řeč.

Karitol 100 ml - Krém proti bolesti zad, kloubů a svalů

KARITOL - krém pro rychlou úlevu od bolesti

Karitol krém je velmi účinný pomocník při svalových potížích, bolestech zad, kloubů i revmatických stavech. Podporuje a urychluje hojivé procesy po zlomeninách a naraženinách. Vyniká rychlým a dlouhotrvajícím nástupem účinku, mírní bolest, odstraňuje otok, regeneruje. Lze jej používat jak lokálně, tak i pro celkovou regeneraci. Nezatěžuje játra ani mozek.

Naše firma již několik let aktivně spolupracuje s lázněmi a naše produkty jsou jimi hojně využívány. Někteří z vás na ně jistě při svých návštěvách narazili. A proto přicházíme s řešením, jak si takové menší lázně dopřát i doma.

Za základní „stavební jednotku“ v boji proti bolestem považujeme Karitol krém. Díky svému složení je velmi účinným pomocníkem při svalových potížích, bolestech zad, kloubů i revmatických stavech.
Podporuje a urychluje hojivé procesy a vyniká rychlým a dlouhotrvajícím nástupem účinku.

V případě, že je váš stav dlouhotrvající a pouhé namazání nedostačující, je třeba přistoupit k zábalu z Karitolu a soli z růžového jezera. Ty jsou právě často používány při procedurách v lázních u klientů s artrózou, revmatismem nebo při poúrazové terapii.
Vhodný zábal zvolte dle typu Vašich obtíží:

AKUTNÍ BOLESTI – například po úrazu, při náhlých bolestech zad, nebo při ischias aplikujte na postižené místo zábal z Karitolu a Osvěžující soli po dobu 15 – 20 minut.

CHRONICKÉ BOLESTI – například při artróze či revmatismu, aplikujte na postižené místo zábal
z Karitolu a Regenerační soli po dobu 15 – 20 minut

U obou případů platí poměr 1:5 (kávová lžička soli : Karitol). Obě ingredience smíchejte, naneste na postižené místo, zabalte do igelitu a následně do ručníku a teplé deky. Zaujměte pohodlnou polohu a při poslechu relaxační hudby odpočívejte.

Ale protože každá bolest má svou příčinu, dbejte prosím i na správnou životosprávu, každodenní pohyb, odpočinek, dostatečný spánek a nezapomeňte informovat svého ošetřujícího lékaře a poradit se s ním o dalším postupu!

Regenerační sůl z růžového jezera 1 kg - Pomerančová na bolest kloubů a svalů

Regenerační sůl z růžového jezera
600g
129Kč

Díky soli do koupele z Růžového jezera (Pink Lake Salt) si teď můžete dopřát doslova blahodárnou koupel s pocitem jako v lázních. Regenerační koupel s pomerančovou vůní Vám příjemně zregeneruje celé tělo. Je bohatá na minerály – hořčík, vápník, draslík a stopové prvky (např. železo, brom). Dále je obohacena o shea máslo a pomerančové a hřebíčkové silice. Příznivě působí na kůži a malé i velké klouby.

Osvěžující sůl z růžového jezera 1 kg - Eukalyptus proti únavě a pocitu bez energie

Osvěžující sůl z růžového jezera
600g
129Kč

Díky soli do koupele z Růžového jezera (Pink Lake Salt) si teď můžete dopřát doslova blahodárnou koupel s pocitem jako v lázních. Její eukalyptová vůně Vás příjemně osvěží.

Věřte, že pravidelná péče o pokožku i mysl se vám opravdu vyplatí a vy se budete cítit i fungovat o poznání lépe.

Přihlašte se k odběru novinek na našem blogu!

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek. Děkujeme!