Jak na čistou pleť bez pórů

Bez ohledu na váš věk nebo typ pleti velikost pórů je jen vašich rukách. Nejdůležitější je vědět, že póry se ve skutečnosti nezmenšují – i když to tak může působit. Když póry vypadají velké, ve skutečnosti jsou (dočasně) natažené. Stává se totiž, že se naplní odumřelými kožními buňkami, špínou a mazem na pokožce.

Peeling – manuální i s chemickými exfolianty je klíčem k tomu, aby byla vaše pokožka hebká, hladká, čistá a prakticky bez pórů. Výsledky se objeví okamžitě a při pravidelném užívání je uvidíte i dlouhodobě.

Hydratace je klíčem ke krásně vypadající pleti. Jen pravidelně hydratovaná pleť bude vypadat na pohled zdravě. Každodenní péče vám pak dlouhodobě zaručí, že vaše pokožka bude mít elasticitu a předejdete tak prvním projevům stárnutí. 

1. Čistota je klíčem

Mastnota, odumřelé buňky a prach… To vše se nám usazuje na obličeji a dostává se do pórů, ty pak právě působí zvětšeně. Jedním z nejdůležitějších kroků je tak pravidelná očista pokožky, a to nejen od make-upu, ale také na hlubší bázi. Odumřelých buněk se zbavíte pravidelným peelingem. Měla byste ho však vždy vybírat tak, aby byl dostatečně šetrný k vaší pokožce. Ideální je ho používat jednou týdně. Chemický nebo enzymový by pak měl přijít na řadu jednou měsíčně.

Shea HydroOil 15 ml - Hydrofilní olej na masáž a čištění pleti, Nebojte se, úsměv na rtech už vám nezamrzne

SheaHydroOil 15ml - 299 Kč

SheaHydroOil je hydrofilní olej určený na masáž a čištění pleti. Je vhodný pro zralou či citlivější pleť. Šetrně odličuje i ten nejodolnější make-up a zanechává pleť hebkou, zářivou a napnutou.

2. Hydratace

Age Defying Cream 50ml - 1549 Kč

Pečující hypoalergenní krém s jedinečnou kombinací bioaktivních látek, jehož složení zabraňuje viditelným příznakům předčasného stárnutí.

Hydratace je klíčem ke krásně vypadající pleti. Jen pravidelně hydratovaná pleť bude vypadat na pohled zdravě. Každodenní péče vám pak dlouhodobě zaručí, že vaše pokožka bude mít elasticitu a předejdete tak prvním projevům stárnutí.

3. Hloubková výživa

Na hloubkovou výživu bychom rozhodně neměli zapomínat. Zatímco čistá pokožka a hydratace jsou základ, je to právě hloubková péče, která vaší pleť promění v zářící bez nutnosti používání korektoru nebo vrstev make-up. Pokud jste to ještě neudělali, pak se vám investice do kvalitního pleťového oleje rozhodně vyplatí. Jeho multifunkčnost – maska, noční výživa i oživení denního make-upu je navíc unikátní.

Multifunctional Face Treatment Oil 30ml - 1149 Kč

Intenzivní hypoalergenní hydratující olej vyživuje a zachovává mladistvý vzhled pleti díky posilujícím účinkům antioxidantů, vitamínů E a provitamínů A a D, rostlinným sterolům a polynenasycených mastných kyselin. Obsažené Shea máslo navíc stimuluje buněčnou obnovu, pomáhá redukovat zarudnutí a hyperpigmentaci a aktivuje přirozenou tvorbu kolagenu.

Přihlašte se k odběru novinek na našem blogu!

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek. Děkujeme!