Stav hibernace: Jak si odpočinout a opravdu se zrelaxovat?

Ačkoli si většina z nás spojí relaxační koupel spíše s chladnějšími měsíci, vaše tělo, pleť i svaly si potřebují odpočinout i v horkých dnech! Uvolnění a relaxace vám pomohou nejen k zdravé pokožce a nabrané síle, mají také úžasný vliv na naši mysl… A kdo z nás nepotřebuje vypnout a užít si pár chvilek jen sám pro sebe?
Teplota vody samozřejmě záleží na vás. Nejste rak ani humr a tak se určitě nechcete uvařit, rozhodně by ale zase neměla být přímo ledová. Ideální teplota je, když ve vaně vydržíte půl hodiny a nebude vám ani zima ani horko. 
Zapomeňte na telefon! Tohle je váš čas a pracovní emaily, či projíždění Instagramu počkají. 

Dobrá příprava je základ!

Zkuste relaxovat alespoň 20 minut, aby se uvolnily nejen vaše svaly, ale hlavně jste si odpočinula i od každodenních starostí. Pak je čas na zkrášlující procedury… můžete si udělat peeling, zbavit se chloupků nebo si jen prostě dát zábal na vlasy…záleží jen na vás. Když se rozhodne, že je čas na navrácení se do běžného ruchu plného života, tak nezapomeňte ještě pleť ošetřit tělovým balzámem a vyživit obličej olejovou maskou.

Relaxační sůl z růžového jezera - 39 Kč

Díky soli do koupele z růžového jezera (Pink Lake Salt) si teď můžete dopřát doslova blahodárnou koupel s pocitem jako v lázních. Její uvolňující účinky Vám zpříjemní chvíle ve vaně.

Používáte „obyčejné“ tělové mléko nebo balzám? Pokud ani přes pravidelnou péči a přípravu nechápete, proč vám krásná letní barva vydrží pouhých několik dní, pak je načase poznat péči po opalování, která je zaměřená právě na prodloužení bronzové barvy. Mléko po opalování totiž pokožku nejen zklidňuje ale díky se jedinečné kombinaci pomáhá pleti k zachování si opálené barvy. systému, ale také k pořádné dávce energie, kterou po ránu ocení určitě většina z nás.

Vyhraďte si minimálně 45 minut, kdy po vás zbytek domácnosti nebude nic vyžadovat, protože právě zklidnění se a relaxace jsou hlavním výsledkem tohoto rituálu, který byste měla zkusit opakovat minimálně 2x měsíčně. Zamyslete se co všechno by vám k vaší ideální relaxaci mohlo pomoci. Svíčky, hudba, sklenička ledového čaje (nebo možná vína?), lampa s esenciálním olejem, ručník, kartáč na tělo, sůl z růžového jezera, sprchový olej… ideální je připravit si i přípravky, které použijete po koupeli. Tělový balzám, pleťový olej a pohodlné oblečení na doma. Vše si umístěte tak, abyste měla po ruce ve chvíli, kdy budete potřebovat jednotlivé produkty. Zapněte si hudbu, zapalte svíčky , zapněte aroma lampu a je na čase začít. Ideální je připravit pokožku kartáčem na tělo, který vám udělá hned několik důležitých úkonů. Nejen, že pleť zbaví odumřelých buněk, ale také ji prokrví a poskytne příjemnou masáž. Ujistěte se, že teplota vody je opravdu ideální (pokud ne, tak si ji upravte), přidejte do vody sůl z růžového jezera a teď už je na čase abyste se uvolnila. Najděte si ideální polohu, která vám je příjemná.

Multifunctional Face Treatment Oil

Multifunkční vitamínový olej 30 ml Intenzivní hypoalergenní hydratující olej vyživuje a zachovává mladistvý vzhled pleti díky posilujícím účinkům antioxidantů, vitamínů E a provitamínů A a D, rostlinným sterolům a polynenasycených mastných kyselin.
Při pravidelném používání se pleť přirozeně regeneruje, udržuje svou pevnost a odolnost, a je tak připravena lépe čelit vnějším agresorům (vítr, smog apod.).

Body Balm

Tělový balzám 100 ml Tělový balzám poskytuje komplexní péči o tělo od hlavy až k patě. Přináší okamžitý komfort, pomáhá zklidnit napjatou pokožku a poskytuje jí každodenní ochranu. Intenzivně vyživuje a hydratuje po dobu 24 hodin.

Věřte, že pravidelná péče o pokožku i mysl se vám opravdu vyplatí a vy se budete cítit i fungovat o poznání lépe.

Přihlašte se k odběru novinek na našem blogu!

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek. Děkujeme!