Opálená pokožka i mnoho týdnů po dovolené. Víme jak na ni!

Letní sezóna se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. To však neznamená, že se musíte loučit s barvou pleti, na které jste pracovala poslední týdny! Máme pro vás tipy, které zaručeně pomůžou k udržení vaší bronzové barvy.

1. Hladká = krásná

Nezapomeňte na to, že tím nejdůležitějším základem je mít pokožku vždy ve skvělé hladké a hydratované formě. Proto by pro vás měl být peeling jednou z hlavních kosmetických zbraní. To platí jak pro obličej, tak i pro tělo. Šupinatá pokožka není dobrá nikdy, ale pokud vám záleží na svěží bronzové barvě, tak obzvlášť teď musíte myslet na pravidelnou exfoliaci. Její forma pak už záleží jen na vás. Vybrat si můžete z enzymových peelingů, které fungují na bázi kyselin, kartáčů (na tělo) nebo masážních peelingových hlavic (na obličej), až po přírodně doma namíchaný olej (kokosový, olivový) s hrubší solí, třtinovým cukrem nebo kávovým lógrem.

V případě obličeje pak pokožku odličte a očistěte od všech nečistot a naneste vámi vybraný peeling. Ten jemnými kroužky vmasírujte a poté opláchněte. Peeling by měl být pravidelný, ale pozor nic se nemá přehánět a tak vám určitě bude stačit jednou týdně. Vaše tělo také potřebuje pravidelnou exfoliaci. Nejjednodušší je spojit ji se sprchou nebo relaxační vanou. Vámi vybraný peeling vmasírujte po celém těle. Nezapomeňte na části jako jsou třeba lokty nebo paty, kde pokožka častěji vysychá. Dávejte si pozor na tlak, abyste pleť neporanila.

2. Hydratace není nikdy dost

ReThink Tělový balzám: BodyBalm

Tělový balzám poskytuje komplexní péči o tělo od hlavy až k patě. Přináší okamžitý komfort, pomáhá zklidnit napjatou pokožku a poskytuje jí každodenní ochranu. Intenzivně vyživuje a hydratuje po dobu 24 hodin. Receptura mimořádně bohatá na účinné rostlinné látky z vitamínu E, Karité a kokosového másla posilují hydro-lipidní bariéru pokožky.

Dehydrovaná, vysušená pokožka nebude vypadat pěkně ani s tím nejlepším opálením. Nezapomeňte tak alespoň 2x denně pokožku vyživovat. Ve dnech, kdy budete exfoliovat, pak určitě sáhněte po výživnějších přípravcích. Ty vám pomohou pleti dodat potřebné vitamíny a živiny.

3. Využijte poslední příležitosti

Už jste si možná všimla, že sluníčko sice nemá takovou sílu jako na začátku léta, ale pořád je dostatečné na to, aby vám dodalo další dávku vitamínu D a pomohlo vám k dochytání posledního bronzu. Ani na konci sezóny však nezapomínejte pleť pravidelně chránit a v průběhu opalování vyživovat.

Kariten Oil - Olej na opalování

KaritenOil 200 ml - 599 Kč

Tento opalovací olej představuje revoluci v současném způsobu opalování. Urychluje a usnadňuje zhnědnutí kůže, chrání před nežádoucími účinky Slunce a zároveň využívá jeho blahodárné účinky k prospěchu lidského zdraví. Je vyroben bez umělých slunečních filtrů a chemických přísad. Díky biologickému ochrannému faktoru 89% aktivuje přirozenou ochranu těla na Slunci a umožní pokožce bezpečné a dlouhodobější opálení, aniž by omezil nebo zabránil její funkci. Kůže je poté hebká, krásně opálená a nereaguje citlivě na Slunce.

4. Pravidelná péče po opalování!

Kariten Oil - Olej na opalování

KaritenMilk 200 ml - 299 Kč

KaritenMilk je hydratační mléko po opalování, které pomáhá dlouhodobě udržet opálenou pokožku. Dlouho zachová Vaši pokožku krásně opálenou, hebkou a vláčnou. Perfektně doplňuje péči o opálenou pleť po použití KaritenOilu a pokožce dodává potřebnou péči.

Používáte „obyčejné“ tělové mléko nebo balzám? Pokud ani přes pravidelnou péči a přípravu nechápete, proč vám krásná letní barva vydrží pouhých několik dní, pak je načase poznat péči po opalování, která je zaměřená právě na prodloužení bronzové barvy. Mléko po opalování totiž pokožku nejen zklidňuje ale díky jedinečné kombinaci pomáhá pleti k zachování si opálené barvy.

Přihlašte se k odběru novinek na našem blogu!

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek. Děkujeme!