Čistá, přírodní kosmetika. Jaké látky nám pomůžou ke krásné pleti?


Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

Není to tak dávno, kdy opravdu jen málokdo řešil, jaké složení mají produkty, které konzumujeme každý den. Zatímco v potravinách je řada lidí více obezřetná, při vybírání kosmetiky není vždy naší prioritou studovat jaké složky jsou v ní obsažené. Je ale přírodní kosmetika opravdu tak účinná a které látky nám pomůžou k těm nejlepším výsledkům?

Přírodní přípravky pro péči o pleť jsou založeny na složkách, které v přírodě rostou nebo se vyskytují přirozeně. Produkty by neměly být testovány na zvířatech ani obsahovat žádné živočišné složky, což je činí vhodnými pro vegany.

ReThink kosmetika v sobě propojuje sílu přírodních ingrediencí a zodpovědnosti vůči vlastnímu tělu a okolí. Věříme v čistou, netoxickou krásu. Všechny naše produkty se drží velmi vysokých standardů, pokud jde o výběr ingrediencí a formulací, které nejsou škodlivé pro naše zdraví. Nejdůležitější je, že jsou naprosto průhledné o tom, jaké jsou jejich vzorce.

Antioxidanty a pořádná nálož vitamínů

Bez ohledu na typ pleti zkuste poprvé pleťový olej a hned pochopíte jeho výhody. Pokud jste ještě nepropadla lásce k pleťovým olejům, pak je na čase objevit přípravek, který vám bezesporu změní život (nebo minimálně alespoň každodenní péči o pleť).

Pleťový olej má řadu výhod oproti ostatním produktům – extrémní multifunkčnost. Můžete ho použít pro základní (a skutečně efektivní) hydrataci, ale také na efektivní oživení make-upu (místo toho, abyste přidali další vrstvu make-upu, využijte sílu oleje). V obou případech se vyhněte T-zóně, pokud nemáte tu nejsušší pokožku na planetě. Olej můžete použít i jako odstraňovač make-upu, zázrak na vysušené konečky vlasů a uhlazení i oční sérum.

Multifunctional Face Treatment Oil 15 ml – 1149 Kč

Intenzivní hypoalergenní hydratační olej vyživuje a zachovává mladistvý vzhled pleti díky posilujícím účinkům antioxidantů, vitamínů E a provitamínů A a D, rostlinným sterolům a polynenasycených mastných kyselin. Obsažené Shea máslo navíc stimuluje buněčnou obnovu, pomáhá redukovat zarudnutí a hyperpigmentaci a aktivuje přirozenou tvorbu kolagenu.

Aktivní látky:
● Vysoká koncentrace vitamínů A a E
● Vysoká koncentrace
polynenasycených mastných kyselin
● Vysoká koncentrace rostlinných sterolů
● Levandulový olej

Zázrak jménem Shea

Pokud máte suchou, matnou pokožku, může se stát vaším nejlepším přítelem bambucké máslo. 

„Karité neboli Shea máslo vyživí a rozzáří unavenou pleť,“ říká Dr. Gaye. „Pomáhá udržovat vlhkost vytvářením ochranné bariéry na povrchu pokožky, která zamezuje ztrátě vody a udržuje pokožku hydratovanou.“

Trpíte citlivou pokožkou? Pak je Shea pro vás naprosto ideální. Obyčejné hydratační a anti-age krémy obsahují spousty chemických složek, které mohou pokožku ještě více podráždit, Shea máslo však sílu chemie zvládne strčit hravě do kapsy.

„Když máte podrážděnou pokožku, přírodní složky, které se osvědčily, jsou vždy nejlepší, což ze Shea másla činí velmi spolehlivou volbu,“ dodává Dr. Papa Gaye.

Pokud se navíc chcete chránit před začínajícími vráskami nebo vyhladit první jemné rýhy, pak je Age Defying Cream je váš nový nejlepší přítel. Napomáhá totiž podporovat regeneraci buněk, což snižuje výskyt jemných linek a vrásek.

Age Defying Cream 50 ml – 1549 Kč

Pečující hypoalergenní krém s jedinečnou kombinací bioaktivních látek, jehož složení zabraňuje viditelným příznakům předčasného stárnutí. Obsahuje přírodní ingredience, které zesilují samovýrobu kolagenu a elastinu, a tím chrání před projevy stresu a nepříznivých okolních vlivů na pleť. Krém pokožku uklidňuje, vyživuje a intenzivně hydratuje a pomáhá tak k mlaději vypadající pleti se sjednoceným tónem.

Aktivní látky:
● Shea neboli Karité máslo (Butyrospermum Parkii)
● Vitamíny A, B, C a E
● Kyselina hyaluronová

Přihlašte se k odběru novinek na našem blogu!

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek. Děkujeme!