Dopřejte si domácí wellness s příchutí lásky

Jaro s sebou přináší i jarní únavu. Cítíme se unavení, malátní a bez energie. A stále více v nás převládá pocit, že potřebujeme minimálně týden dovolené a nejlépe v nějakém wellness hotel. Jenže vaše peněženka mluví jinak.
Máme pro vás řešení! Děti pošlete k babičce a drahé polovičce naznačte, že bude dobré si udělat pár příjemných, společných chvilek.

Začněme pěkně popořadě:

1. Péče o vlasy

Jedná se o vitamínový koncentrát a regenerátor na bázi oleje. Stačí vmasírovat do pokožky hlavy. Vlasy si ho poté vtáhnou samy. Pokud vás trápí roztřepené konečky, použijte jej přímo na ně. Poté záleží na vás, zda si vlasovou kúru vymyjete či nikoliv.

2. Péče o obličej a dekolt

Zde postačí 3 kroky a vaše pleť bude jasná, pružná a odpočatá:

Shea HydroOil – Hydrofilní olej určený především na čištění pleti. Stačí nanést na navlhčený tampónek a postupně jím natřít celý obličej a dekolt. Nezapomeňte na správný směr, ať se pleť krásně vypne.

Multifunctional Face Treatment Oil – jedná se o olejíček plný vitamínů. Pomalými krouživými pohyby směrem od středu aplikujte na pokožku. Po masáži nechte vstřebat.

Na závěr použijte Age Defying Cream – jedná se o hydratační, vyživující a regenerační pleťový krém, který mimo jiné podporuje tvorbu kolagenu. Díky Karité máslu zanechá vaši pokožku pružnou a vláčnou.

3. Péče o rty

Rty jsou často opomíjeny. Zejména v zimním období je potřeba se o ně starat. Zde nabízíme náš jedinečný produkt, kterými lze rty natírat a dopřát jim tak potřebnou péči.

4. Péče o ruce a nohy

Ruce a nohy jsou ty části těla, které bývají nejvíce unavené. Je tedy žádoucí jim věnovat velikou část péče. Díky našim solím do koupele to provedete snadno. A že nemáte vanu? To přeci vůbec nevadí. Máte možnost zábalu či částečné koupele například nohou v lavoru. Stačí jen vybrat příslušnou sůl.

Jaká sůl vám bude nejlépe vyhovovat? To necháme na Vás. Jde o to, co je pro Vás aktuálně největší problém. Vše umíme vyřešit.

Na únavu doporučujem sůl osvěžující, na bolest kloubů, svalů a zad regenerační a na příjemný odpočinek relaxační.

Po koupeli tělo již neoplachujte, pouze jemně otřete ručníkem. Soli totiž obsahují Karité máslo
a vaše pokožka tak bude jemná a vláčná.
Pokud trpíte na otoky, potom ještě doporučujeme vmasírovat krém Karitol Lymfa, který blahodárně působí na lymfatický systém.

Něžnost je odpočinek vášně

Joseph Joubert

Přihlašte se k odběru novinek na našem blogu!

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek. Děkujeme!