To, co nejvíc trápí naši pokožku a nevíte jak to řešit

To, co nejvíc trápí naši pokožku a nevíte jak to řešit, shea cream stepan blog

Vrásky, suchá a popraskaná pleť. Dalo by se pokračovat dál, ale proč? Je tomu totiž možno udělat přítrž. Zmíněné znaky jsou neodmyslitelné pro stárnutí pleti. Ať je to jakkoli, je jedním z největších přání tyto změny zvrátit a když ne zvrátit, tak alespoň zastavit či zpomalit.

Toto přání se stalo naším hnacím motorem a motivací proto, abychom na trh přinesli něco, co z přání udělá realitu. Pod rukama se nám zrodil produkt SheaCeam.

To, čím je SheaCream tak výjimečný, je hned několik disciplín. Ta první je stimulace organismu k tvorbě kolagenu. Ano, toho kolagenu, který je v dnešní době téměř zázračným slovem. Slovem, které na nás vytrvale útočí z mnoha reklam konkurenčních značek. Je ale rozdíl, když máte krém, který „přetéká“ kolagenem a krém, které naučí vaše tělo si kolagen vyrábět samo. Toto je základním pilířem našeho SheaCreamu – podpoří pokožku v tzv. samotvorbě, aby si kolagen a elastin tvořila sama a tím se přirozeně chránila proti stárnutí, vzniku vrásek a vnějším vlivům.

Další neméně důležitou vlastností je, schopnost udržet přirozený ochranný film pleti. Vraťme se ale k problémům stárnutí pleti či jejímu častému vystavování špatným povětrnostním podmínkám. Ano, chceme se zabývat vráskami, které SheaCream umí redukovat a následně tak pleť chránit proti vzniku dalších. To je díky schopnosti stimulovat přirozenou kožní obnovu a zabránění ztrátě elasticity. 

SheaCreamem se Vám dostává do rukou silná zbraň, která dokáže řešit mnoho zdánlivě neřešitelných problémů.

Přihlašte se k odběru novinek na našem blogu!

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek. Děkujeme!