Jak si udržet opálení po celý rok?

Jak si udržet opálení po celý rok? KaritenOil KaritenMilk

Povedlo se vám přes léto získat poklad v podobě krásného opálení, které vám každý závidí? Rádi byste si ho udrželi co nejdéle? V tomto článku vám poradíme pár tipů a triků, jak si pracně získané opálení udržet co nejdéle.

Pomalu ale jistě se blíží období, kdy se den krátí, noc začíná být delší a síla slunečního záření slábne. UV index je nízký a náš pobyt venku na slunci je zkrácený. Většinou jsme zavření v kancelářích či doma, oblečeni doslova až po uši. Taktéž sychravé počasí nám na náladě nepřidá. To vše je zátěž pro celý organismus a pro kůži obzvlášť. Největší agresoři – smog a znečištění atmosféry urychlují předčasné stárnutí kůže, oslabují její obranyschopnost a zpomalují reparační procesy. Jdeme na to!

Co tedy dělat, abychom podpořili biologickou ochranu kůže, posílili její odolnost a urychlili reparační procesy?

Pokud máte suchou a ekzematickou kůží, doporučujeme použít KaritenOil. V případě, že je vaše pokožka zdravá a bez problémů, pak sáhněte po našem přípravku KaritenMilk. Kariten systém udržuje zlatavé zabarvení kůže, hydratuje a promašťuje kůži.

Ten odlupuje odumřelé buňky a pokožka pak vypadá mladší, zářivější a na dotyk bude jemnější. Doporučujeme si doma vytvořit peelingovou směs kombinací relaxační soli a KaritenOilu, tak aby vznikla kašovitá směs. Naneste na pleť a nechte několik minut působit, před opláchnutím kůži chvilku, ale jemně drhněte. Doporučujeme opakovat jednou až dvakrát týdně prvních měsíc, dále dle potřeby.

Ať se nám to líbí nebo ne, sluneční záření způsobuje předčasné stárnutí kůže. Pro její ochranu potřebuje kůže výživu a ochrannou bariéru chránící před smogem a znečištěním ovzduší. Zde jsou vhodnými pomocníky komplex Shea Cream – Antiage krém a Shea Vitamines – Pleťová kúra. Tyto dohromady poskytují komplexní podporu proti předčasnému stárnutí kůže.

Přihlašte se k odběru novinek na našem blogu!

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek. Děkujeme!