Co ještě nevíte o lymfě?

Trápí Vás bolest hlavy, časté otoky či nadváha? Aniž byste to tušili, může to mít vše společnou příčinu – špatnou funkci lymfatického systému.

 

Lymfa je pro tělo tzv. čistička odpadu. Tato tekutina v lymfatickém tělním oběhu nás zbavuje veškerých toxických produktů a chemických látek z potravy a léků, přebytků hormonů, tuků, solí a bakterií, škodlivých produktů metabolizmu, přebytečné vody a bílkovin. Činí tak skrze své filtry – lymfatické uzliny.

6 lymfatických orgánů

Pokud lymfatický systém nefunguje – je zanesen a sníží se jeho činnost. V těle se začnou shromažďovat veškeré škodliviny a tím dochází k otravě vlastním odpadem.

Důvody poruchy funkce a zanesení lymfatického systému

Spouštěcím mechanismem porušené funkce lymfatického systému může být úraz, infekce, přílišná zátěž, dlouhé sezení či stání. Zároveň si musíme uvědomit, že projevy některých onemocnění způsobených neprůchodností lymfatického systému mohou být velmi často asymptomatické – bez subjektivních i objektivních příznaků.

NEPODCEŇUJTE LYMFU!

Karitol Lymfa 100 ml - Krém na otoky, celulitidu a lymfatický systém

KARITOL Lymfa 100 ml - 209 Kč

Variantou na doma je tento masážní krém. Ulevuje oteklým a bolavým nohám, odstraňuje otoky a modřiny. Ideální jako krém proti celulitidě, podporuje prokrvení a zpevňuje cévní stěny.

Následkem jsou závažné zdravotní problémy a náročná léčba. Řešením veškerých zdravotních obtíží je otevření mízních uzlin, vyčištění a obnovení průtoku lymfy. Toto nezvládneme žádnou dietou, medikací ani cvičením, ale musíme vyhledat odborníka se spolehlivým lymfatickým programem.

Potraviny, které vynecháme během lymfodrenážní kúry

Důležitá je zároveň detoxikace organizmu pomocí podpůrných prostředků zvolených v závislosti na míře zanešení lymfatického systému. Po absolvování prvních procedur dojde k celkovému pročištění organizmu, zlepšení zdravotního stavu, odstranění bolestí a otoků, úbytku na hmotnosti, úpravě krevního tlaku, snížení cholesterolu, redukci celulitidy, viditelné zlepšení pokožky a kožních projevů, A ODSTRANĚNÍ ÚNAVY.

Co ještě nevíte o lymfě? Hibicella Elixír 30 ml - Ibiškový elixír s vitamínem C

HIBICELLA Elixír 30 ml - 349 Kč

Ibiškový extrakt je vhodný k detoxikaci těla a skvělý pro osvěžení do studeného i teplého nápoje.

Na co se můžete těšit při správné funkci lymfy

Přihlašte se k odběru novinek na našem blogu!

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek. Děkujeme!