Dopřejte si domácí wellness s příchutí lásky

Jaro s sebou přináší i jarní únavu. Cítíme se unavení, malátní a bez energie. A stále více v nás převládá pocit, že potřebujeme minimálně týden dovolené a nejlépe v nějakém wellness hotel. Jenže vaše peněženka mluví jinak.

Máme pro vás řešení! Děti pošlete k babičce a drahé polovičce naznačte, že bude dobré si udělat pár příjemných, společných chvilek.

Jaro s sebou přináší i jarní únavu. Cítíme se unavení, malátní a bez energie. A stále více v nás převládá pocit, že potřebujeme minimálně týden dovolené a nejlépe v nějakém wellness hotel. Jenže vaše peněženka mluví jinak.

Máme pro vás řešení! Děti pošlete k babičce a drahé polovičce naznačte, že bude dobré si udělat pár příjemných, společných chvilek.

Začněme pěkně popořadě:

1. Péče o vlasy

Shea Vitamines 15 ml - Vlasová vitamínová kúrA

SHEAVitamines

Jedná se o vitamínový koncentrát a regenerátor na bázi oleje. Stačí vmasírovat do pokožky hlavy. Vlasy si ho poté vtáhnou samy. Pokud vás trápí roztřepené konečky, použijte jej přímo na ně. Poté záleží na vás, zda si vlasovou kúru vymyjete či nikoliv.

2. Péče o obličej a dekolt

Rty jsou často opomíjeny. Zejména v zimním období je potřeba se o ně starat. Zde nabízíme několik našich výrobků, které lze na rty natírat.

Shea HydroOil 15 ml - Hydrofilní olej na masáž a čištění pleti, Nebojte se, úsměv na rtech už vám nezamrzne

SHEAHydroOil

Hydrofilní olej určený především na čištění pleti. Stačí nanést na navlhčený tampónek a postupně jím natřít celý obličej a dekolt. Nezapomeňte na správný směr, ať se pleť krásně vypne.

Shea Vitamines - Pleťová kúra

SHEAVitamines

Jedná se o olejíček plný vitamínů. Pomalými krouživými pohyby směrem od středu aplikujte na pokožku. Po masáži nechte vstřebat.

Dermatologie, Shea Cream 50 ml - Krém proti vráskám - s krabičkou

SHEACream

Na závěr použijte SHEACream. Jedná se o hydratační, vyživující a regenerační pleťový krém, který mimo jiné podporuje tvorbu kolagenu. Díky Karité máslu zanechá vaši pokožku pružnou a vláčnou.

3. Péče o rty

Zde postačí 3 kroky a vaše pleť bude jasná, pružná a odpočatá:

SHEAButter

SHEAButter je přírodní hojivé Karité máslo. Proto je vhodné ho používat zejména na popraskaná a podrážděná místa.

Karitol Balm Vanilla 15 ml - Tělový balzám_s_krabickou, Nebojte se, úsměv na rtech už vám nezamrzne

Karitol Balm Vanilla

Dále nabízíme univerzální krém, který je vhodný pro všechny typy kůže - KARITOLBalm. Krásně hydratuje a díky vanilce dodává příjemné aroma.

Dermatologie, Shea Balm 15 ml - Kožní obnova na hojení jizev a ran_s_krabičkou

SHEABalm

SHEABalm je olejový balzám, který doporučujeme zejména po chirurgických či kosmetických zákrocích. Je vhodný na suchá místa.

4. Péče o ruce a nohy

Ruce a nohy jsou ty části těla, které bývají nejvíce unavené. Je tedy žádoucí jim věnovat velikou část péče. Díky našim solím do koupele to provedete snadno. A že nemáte vanu? To přeci vůbec nevadí. Máte několik možností, jak můžete ponechat své končetiny odpočinout. Stačí jen vybrat příslušnou sůl.

  • Odmočení - rozpusťte 2-3 polévkové lžíce v teplé vodě a ponořte končetiny
  • Zábal - rozpusťte 2-3 polévkové lžíce v 0,5l teplé vody, do směsi namočte ručník, mezitím namažte bolestivé místo Karitolem a zabalte do ručníku

Jaká sůl vám bude nejlépe vyhovovat? To necháme na Vás. Jde o to, co je pro Vás aktuálně největší problém. Vše umíme vyřešit.

Po kúře končetiny již neoplachujte, pouze jemně otřete ručníkem. Soli totiž obsahují Karité máslo
a vaše pokožka tak bude jemná a vláčná.
Pokud trpíte na otoky, potom ještě doporučujeme vmasírovat krém Karitol Lymfa, který blahodárně působí na lymfatický systém.

„Něžnost je odpočinek vášně“

Joseph Joubert

Přihlašte se k odběru novinek na našem blogu!

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek. Děkujeme!