Jak si udržet opálení po celý rok? KaritenOil KaritenMilk

Povedlo se vám přes léto získat poklad v podobě krásného opálení, které vám každý závidí? Rádi byste si ho udrželi co nejdéle? V tomto článku vám poradíme pár tipů a triků, jak si pracně získané opálení udržet co nejdéle.

Pomalu ale jistě se blíží období, kdy se den krátí, noc začíná být delší a síla slunečního záření slábne. UV index je nízký a náš pobyt venku na slunci je zkrácený. Většinou jsme zavření v kancelářích či doma, oblečeni doslova až po uši. Taktéž sychravé počasí nám na náladě nepřidá. To vše je zátěž pro celý organismus a pro kůži obzvlášť. Největší agresoři – smog a znečištění atmosféry urychlují předčasné stárnutí kůže, oslabují její obranyschopnost a zpomalují reparační procesy. Jdeme na to!

Co tedy dělat, abychom podpořili biologickou ochranu kůže, posílili její odolnost a urychlili reparační procesy?

  • Choďte často na procházky na čerstvý vzduch, zvýšíte si tím příjem kyslíku.
  • Vyhněte se soláriím. Ničí přirozenou biologickou ochranu a odolnost kůže a zpomalují reparační schopnost!
  • Snažte se přijímat větší množství vitamínů a antioxidantů.
  • Důležité je také kůži pravidelně mazat a tím ji chránit.

Pokud máte suchou a ekzematickou kůží, doporučujeme použít KaritenOil. V případě, že je vaše pokožka zdravá a bez problémů, pak sáhněte po našem přípravku KaritenMilk. Kariten systém udržuje zlatavé zabarvení kůže, hydratuje a promašťuje kůži.

  • Naučte se pravidelně používat peeling.

Ten odlupuje odumřelé buňky a pokožka pak vypadá mladší, zářivější a na dotyk bude jemnější. Doporučujeme si doma vytvořit peelingovou směs kombinací relaxační soli a KaritenOilu, tak aby vznikla kašovitá směs. Naneste na pleť a nechte několik minut působit, před opláchnutím kůži chvilku, ale jemně drhněte. Doporučujeme opakovat jednou až dvakrát týdně prvních měsíc, dále dle potřeby.

  • Předcházejte předčasnému stárnutí kůže.

Ať se nám to líbí nebo ne, sluneční záření způsobuje předčasné stárnutí kůže. Pro její ochranu potřebuje kůže výživu a ochrannou bariéru chránící před smogem a znečištěním ovzduší. Zde jsou vhodnými pomocníky komplex Shea Cream – Antiage krém a Shea Vitamines – Pleťová kúra. Tyto dohromady poskytují komplexní podporu proti předčasnému stárnutí kůže.

Přihlašte se k odběru novinek na našem blogu!

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek. Děkujeme!